|

Usługi IT
dla Finansów i Skarbu

x

Jesteśmy doświadczonymi konsultantami SAP ERP.
Doradzamy klientom oraz wdrażamy nowoczesne rozwiązania informatyczne w obszarze finansów i treasury. Sprawdź naszą ofertę i dowiedz się w czym możemy Ci pomóc.
Napisz do nas.

OfertaKontakt

Konsulting biznesowy

O finansach rozmawiamy każdego dnia. Będziemy dla Ciebie partnerami w dyskusji o rachunkowości, aspektach prawnych czy organizacji procesów. Znamy możliwości i ograniczenia systemów IT. Dzięki temu możemy proponować rozwiązania uszyte na miarę Twojego biznesu.


Konsulting SAP

Na tym znamy się najlepiej. Wdrożenia rozwiązań SAP dla departamentów Finansów i Skarbu to nasza domena. Zarówno dla przedsiębiorstw krajowych, jak i korporacji międzynarodowych. Niezależnie od branży, gwarantujemy usługi najwyższej jakości i najlepsze praktyki rynkowe.


Utrzymanie i rozwój

Otoczenie biznesowe ciągle się zmienia. Nowoczesne organizacje rozwijają się, a wraz z nimi rozwija się system ERP. Aby funkcjonował stabilnie często niezbędne jest wsparcie doświadczonych konsultantów. Utrzymanie, rozwój, czy upgrade SAP do najnowszej wersji, to obszary w których możemy Ci pomóc.


Zarządzanie projektami

Sukces wdrożenia systemu SAP zależy nie tylko od wiedzy i umiejętności zespołu.
Mamy doświadczenie w prowadzeniu złożonych projektów IT. Wiemy jak zaplanować prace, motywować ludzi i na bieżąco zarządzać ryzykiem, żeby osiągnąć założone cele.


Szkolenia

Nawet najlepszy system informatyczny nie spełni swojej roli bez użytkowników potrafiących wykorzystać jego możliwości. Potrafimy zidentyfikować potrzeby pracowników i opracować skuteczny program nauki. Dla nas szkolenia to nie tylko teoria. Skupiamy się na praktycznych zastosowaniach systemu SAP w codziennej pracy.


Quality Assurance

Masz podejrzenia, że Twój system mógłby działać sprawniej, a narzędzia informatyczne mogłyby być wykorzystywane efektywniej?
Wiemy jak to sprawdzić i jak powinien funkcjonować dobrze wdrożony system. Proponujemy audyt systemu, a w efekcie propozycje rozwiązań dla Twoich problemów.


Fintiera

Autorskie rozwiązania SAP z zakresu zarządzania płynnością, obrotem płatniczym oraz wspierające komunikację z instytucjami finansowymi.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej.


Co nas wyróżnia x

Unikalna wiedza

Posiadamy nie tylko wiedzę techniczną, ale i biznesową. Dzięki temu rozumiemy złożone procesy finansowe i potrafimy przetłumaczyć je na język SAP.

Zaufanie Klientów

Dysponując zarówno wiedzą merytoryczną jak i kompetencjami miękkimi stajemy się partnerami na lata dla naszych klientów – ich zadowolenie to referencje, którymi możemy się pochwalić.

Profesjonalizm

Cash is king. Znamy wartość pieniądza w czasie, a dostarczając usługi wysokiej jakości w ustalonym terminie, wiemy że nie narażamy klientów na straty.

Indywidualne podejście

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i dopasowujemy swoją ofertę do konkretnych wymagań.

Bogate doświadczenie

Nasze doświadczenie to suma wielu lat spędzonych na projektach wdrożeniowych dla największych firm w kraju i za granicą.

Znajomość rynku produktów finansowych

Mamy świadomość tego, że na SAP finanse się nie kończą. Wiemy jak zintegrować ERP z systemami bankowymi, dostawcami danych rynkowych, czy platformami transakcyjnymi (Reuters, Bloomberg).

0

+

Przepracowane godziny

0

+

Zadowoleni klienci

0

+

Zrealizowane projekty

0

+

Odwiedzone kraje

O nas x

Cogitare to dla nas kolejny krok w życiu zawodowym. Wieloletnie doświadczenie zdobyte w trakcie realizacji projektów dla największych firm w kraju i za granicą jest największą siłą naszego zespołu.

Wdrażamy rozwiązania finansowe oraz pomagamy w utrzymaniu i rozwoju systemu SAP ERP. Skupiamy się na zaawansowanych narzędziach wspierających obrót płatniczy, obsługę instrumentów finansowych, czy zarządzanie płynnością finansową i ryzykiem.

Stawiamy na bliską współpracę z klientem i rozumiemy jego potrzeby. Odpowiadamy na nie proponując rozwiązania dopasowane do jego biznesu i otoczenia, w którym funkcjonuje.

Chcesz poznać więcej szczegółów dotyczących naszej oferty, a może masz inne pytanie?
Napisz do nas.

Nasze kompetencje x

SAP Treasury & Risk Management
(SAP TRM)
SAP Cash & Liquidity Management
(SAP CLM)
SAP Financial Accounting & Bank Ledger
(SAP FI & SAP FI-BL)
SAP In-House Cash
(SAP IHC)
SAP Financial Supply Chain Management
(SAP FSCM)
SAP ABAP

Kontakt x

  • Warszawa
Adres:BRAIN EMBASSY
Adgar Park West
Al. Jerozolimskie 181B
​02-222 Warszawa
Email:biuro@cogitare.pl Web:https://cogitare.pl


ZNAJDZIESZ NAS W

Wyślij nam wiadomość

Please enter your name.